obraz - logo-uo-nowe.gif

obraz - Baner1studencka.jpg

obraz - logo_azs.jpg

Science Slam !

Przedwiośnie Naukowe UO - impreza, która odbędzie się po raz drugi na naszej uczelni.
Dzieli się podobnie jak rok temu na takie wydarzenia:
- godz. 10-12 konferencję naukową, ale tym razem w innej, nowej w Polsce odsłonie - SCIENCE SLAM (umieszczamy poniżej szerszy opis i filmiki)! Są nagrody! Przejrzyjcie to koniecznie! Zróbmy razem coś nowego i fajnego, pokażmy że nauką można się świetnie bawić! Jednocześnie możecie traktować to jako studencką konferencję, ale tak aby Wasze wystąpienie było interesujące, zrozumiałe, przyciągało uwagę słuchaczy!
-ok. godz. 13-15 warsztaty organizowane przez koła naukowe naszego uniwersytetu
- ok. godz.15-16.30 warsztaty dla członków organizacji, kół naukowych, które pomogą i...m w ich działaniu!

Do 7 lutego czekamy na Wasze propozycje organizacji przez Wasze koła warsztatów oraz zgłoszenia na konferencję „Science slam”z tematami związanymi z Waszymi badaniami, ew. przedstawiającymi tematykę działalności Waszych kół naukowych.
Formularze zgłoszeniowe dostępne w zakładce "Przedwiośnie Naukowe 2017"

Przewodnicząca Forum Studenckiego Ruchu Naukowego
Uniwersytetu Opolskiego